SAAME TUTTAVAKS!

Hei! Mina olen Hele-Liis ning olen siin maailmas eksisteerinud tervelt 25 aastat.
Olen 100% inimeste inimene ja ma ARMASTAN veeta aega oma sõprade seltsis! Igapäevaselt panustan kaasa koguduses, teen videoid ja jagan oma elu sotsiaalmeedias, nunnutan oma koeri ja lihtsalt tunnen elust rõõmu!

YOUTUBE

Videoblogi teekonda alustasin ma tegelikult vaid enda lõbuks. Aastal 2016 ehk ülikooli esimestel nädalatel hakkasin tegema videoklippe enda ja toakaaslase tegemistest ning monteerisin klippidest kokku ka ühe video. Kuna see sai väga palju head tagasisidet, siis jätkasin videode tegemisega.

Aegamööda hakkas tulema ka uusi huvilisi, kes jäid minu sõprusringkonnast väljapoole ning nägin, et inimestele väga meeldivad mu vlogid. Siiani teen vloge vaid seetõttu, et mul on tõesti kirg ja soov teha inimesi rõõmsaks oma positiivse ellusuhtumisega. Viimased 5 aastat on minu elu saatnud sisuloome ehk läbi videode ja piltide enda elu vahetu jagamine.

KÜÜNLAD/KÄSITÖÖ

Mul ei olnud kunagi kindlat ideed, et voh, nüüd hakkan küünlaid tegema! Kui keegi oleks mulle 2019. aastas novembris öelnud (kui ma esimest korda jõulukinkide tarbeks küünlaid tegin), et poole aasta pärast on mul oma e-pood minu enda käsitööga, siis ma oleks tõenäoliselt naerma hakanud. Tänaseks päevaks on see aga reaalsus ja 1000+ Heleka Käsitöö küünalt uutes kodudes on tõestanud, et see ongi see õige asi. See tõesti paneb mul silma särama.

 

Saan julgelt väita, et iga küünal on isemoodi ja ei ole ühegi teise küünla koopia. Iga küünal on hoole ja armastusega valmistatud ja valatud. Sama lugu on ka minu tehtud käsitööseepidega. Teie rõõm on ka minu rõõm, seega iga vahva tagasiside paneb mul südame veidi kiiremini põksuma.

Pane end ootelisti Anname Sulle teada, kui toode taas laos. Palun jäta oma aadress: