PULMAKÜÜNLAD

Kui nüüd kogu lugu päris ausalt otsast peale ära rääkida, siis ei olnud pulmaküünlad originaalis üldse mu enda idee. Nimelt pöördus minu poole üks tore naisterahvas, kel oli suur mure. Ta rääkis, et ükski küünlavalmistaja pole nõus talle valama tema enda disainitud klaasi sojavahast küünalt, kuigi pulmapäev oli aina lähemale jõudmas… Niisiis uuris ta minult, kas ma oleksin valmis seda tegema. Parandamatu optimistina vastasin koheselt jaatavalt, kui hetk hiljem sain teada, et klaas ise, kuhu küünal valada tuleks, on 24cm kõrge, aga Eestis on kõige kõrgem (metallalusega) küünlataht kõigest 20cm pikk. Siis sain aru, miks eelnevad valmistajad kategooriliselt keeldusid.

Aga kui on probleem, siis peab ka lahendus olema, eks?! Umbes 302842198 kulutatud närvirakku, viis uut halli juuksekarva ja loendamatul hulgal pooleks lõigatud hiina pulki (et tahte millegagi klaasis paigal hoida) hiljem sai see küünal lõpuks valmis.

Ja umbes nii see lugu alguse saigi. Tänaseks päevaks olen õnneks leidnud klaasid, millel kõrgust 19cm ja diameeter 10cm, et tahid just ideaalselt sinna ära mahuks.

Pulmaküünal valmib sinu soovide järgi – olgu see siis sinist, roosat, kollast või kõige tavalisemat ja armsamat valget värvi. Lõhnade valik ulatub vaniljest kohvini, aga võid ka täiesti lõhnatuks jätta.

Kleebise osas on kliendid mulle kas ise ideid saatnud või olen nende sisendi põhjal ise erinevaid kleebisevariante teinud, mille seast siis klient sobivaima on leidnud. Muidugi teen hea meelega kleebistel ka muudatusi, et see oleks just Sinu jaoks ideaalne!

Pulmaküünla hind (koos kleebise disaini, trüki ja transpordiga) on 90€. Sõltumata sellest, kas soovid lisada värvi/aroomiõli või mitte :).

Tellimiseks kirjuta palun helekas.meedia@gmail.com

Pane end ootelisti Anname Sulle teada, kui toode taas laos. Palun jäta oma aadress: